| Robirobita a întrebat:

Salut,am și eu o problema, am luat un Samsung a70 recent, și peste 3 săptămâni l am scăpat in vasul de toaleta,in secunda următoare l am și scos,după am încercat sa l usuc, i am suflat prin mufa de la încărcare,prin difuzor, l am tremurat puțin, am încercat sa l usuc cu feonu, l am băgat in ltr o oala plină cu orez, m-a sunat cineva și ecranul era negru,dar tot am putut sa răspund la apel, și încă pot, dar ecranul este negru.
Difuzorul se aude perfect, la fel și microfonul, de încărcat se încarcă, dar ecranul este negru,
La început când l am scos avea o culoare de portocaliu constant, dacă aveți vre o idee cum l-as putea face, va rog frumos

1 răspuns:
| idkkkkkk a răspuns:

Poate e display ul deteriorat, nu e neaparat de la apa sa zicem dar poate l ai scapat cumva si de aia.Habar n am