| buramic a întrebat:

Salut am si eu o problema am Nokia lumia 625 aveam winsìdows 8.1 si i-am facut um upoade la Windows 10 dar am vazut ca Windows 10 nu prea merge prea bine mi se bloca imi iesa de pe anumite aplicati... si am vrut sa ma intorc la windous 8.1 si i-am dat reset am asteptat ca sa se reseteze mi se incarca un pic si dupa aceia am astepta vreo 14-17 minute dupa aia mi s-a incarcat de o data prea repede si dupa mea aparatu o fata trista si i-am mai dat iarasi din butoane si tot asa imi face de fiecare data si nu ami merge de loc nu stiu ce sa mai fac. ma poate ajuta cineva ce sa fac

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Încearcă Windows Phone Recovery Tool, ar trebui sa rezolve problema.
P.S: mie îmi merge aproape perfect (mai face Fițe) WP 10 pe Lumia 520, având in vedere ca nu este versiunea finala, Per total sunt mulțumit de el.

| buramic explică (pentru andutzu2000):

Eu i-am dat reset de fabrica. apoi se incarca ceva nu mult oleaca. imi da o fata trista, apoi se inchid, si tot asa face incotinu

| buramic explică (pentru andutzu2000):

Eu i-am dat reset de fabrica. apoi se incarca ceva nu mult oleaca. Imi da o fata trista pe ecran, apoi se inchid, si tot asa face incotinu

6 răspunsuri:
| andutzu2000 a răspuns:

Si ai încercat programul de care ți-am spus?

| buramic explică (pentru andutzu2000):

Pai cum fac imi poti spune?

| buramic explică (pentru buramic):

Mersi mult pentru ajutor

| andutzu2000 a răspuns (pentru buramic):

Descarci programul in PC, il instalezi, si apoi conectezi telefonul la PC, in timpul asta programul il detecteaza si apoi iti apare daca ai firmweare disponibil si dai pe instalare. Apoi astepti sa isi faca treaba.