| Pacalex a întrebat:

Salut,am si eu o problema. Am un Samsung GT-S7230E si de fiecare daca cand intru la mesaje imi spune memorie insuficienta.stergeti cateva fisiere pentru a primi mesaje noi.Am sters toate mesajele dar tot asa. Si mai e ceva, la contacte am pe cineva sa zic un nume "alex" si cand primesc mesaj de la el imi apare cu alt nume sa zic " cristi" nu stiu daca intelegeti

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Salut! Mi s-a intamplat si mie cu mesajele tot asa nu-i destul ca ai sters mesajele memoria telefonului e mult prea plina muta melodii sau jocuri din telefon pe cardul de memorie si n-o sa mai ai probleme.Si in privinta cu contactele pe asa numitul alex l-ai redirectionat cu numitul cristi daca suni la alex iti va raspunde cristi sterge cele 2 contacte si bagale din nou!