| AlynAlyn a întrebat:

Salut, am si eu o problema, am un telefon Motorola G30 si treaba este ca in casa nu am semnal deloc pe cartele, pot suna doar prin apel wifi dar in fata casei am semnal full, imi merg ambele cartele si datele mobile, dar in casa nu, ce o fi?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aceeași cartelă dar in alt telefon, se manifestă la fel sau nu?

| AlynAlyn explică (pentru sierra1):

Da dar si in telefonul asta daca ies afara din casa si opresc wifi am semnal dar in casa daca opresc wifi imi scrie la ambele cartele fara serviciu

| sierra1 a răspuns (pentru AlynAlyn):

Pare că tel-ul are o problemă. E in garanție?

| AlynAlyn explică:

Ce sa fac ca sa mearga?