| eXtr3am_5367 a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema, atunci cand imi imi conectez telefonul la pc prin USB-ului nu se intampla nimic, nici in telefon nu imi arata nimic, nici in calculator, iar in my computer nu imi apare acel folder sau ce e el laughing...
Am un Samsung Galaxy Nexus, nu a am avut la el cd cu driver, cu toate ca am instalat mai multe drivere de pe net si tot nu imi merge.
Acum o saptamana am bagat telefonul la incarcat la calculator si mi-a aparut in my computer foldaru ala, dar de atunci nimic.
Am nevoie urgent! Dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| vladutik a răspuns:

Incearca kies e cel mai bun : http://www.samsungapps.com/......ut/onPc.as

| eXtr3am_5367 explică (pentru vladutik):

Galaxy Nexus nu e compatibil cu kies, deja l-am descarcat si nu mi-a mers si am citit ca nu e compatibil cu telefonul meu.

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a răspuns:

Uita-te la setari iti apare acolo ceva de genul "Conectivitati" acolo o sa apara Conectare in masa si Samsung Kies, bifexi onectare in masa si dupa in restartezi si baagi Usb-ul big grin

| eXtr3am_5367 explică (pentru AnnonomusAnonimusAnonimus2013):

Nu imi merge Samsung Kies pentru ca nu e compatibil cu telefonul meu...nici nu pot sa il descarc in telefon.

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a răspuns (pentru eXtr3am_5367):

Descarca de ep net bluetooth pentru pc`ul tau si dupa le trimiti prin bluetoothwinking