| FlorinPx a întrebat:

Am si eu o problema. Ce sa aleg dintre:

Smartphone utok 500D sau Smartphone Prestigio dual sim?

Pareri despre aceste telefoane va rog.

Răspuns Câştigător
| FanLenovo a răspuns:

Iti sugerez Utok 500D, camera 8mpx foarte buna, android kitkat, baterie 2000mAh.

Dezavantaje: dual core, 512 ram.

Alte optiuni la acelasi pret: GoClever Quantum 500

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întâi precizează EXACT ce model de "Smartphone Prestigio dual sim", că sunt o grămadă :
https://www.google.ro/#q=Smartphone+Prestigio+dual

Apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| FlorinPx explică (pentru bursuc001):

Am cumparat Utok.

| bursuc001 a răspuns (pentru FlorinPx):

Ok happy

O seară frumoasă.

| AliLina2 a răspuns:

Pai mai bun e Prestigio, era de preferat sa imi spui si modelul. 500d are dual core dar are Chipest Mediatek 6572..era de preferat un 6589 sau 6592..parerea mea..placa video e ok(Mali400MP).oricum e bunicel dar eu tot pe Prestigio as merge.

| FlorinPx explică (pentru AliLina2):

De cat are ecranul prestigio? Dar utok? Vreau sa fac o diferenta.