| Alexgheorghe a întrebat:

Am și eu o problema cu castile de la iPhone...am un iPhone 6 și folosesc casti de iPhone 7, când conectez castile la telefon doar casca dreapta sa aude, iar in cea stânga nu se aude absolut nimic! Când castile sunt conectate la telefon, îl tin in buzunarul de la pantaloni și alerg sau merg unde am treaba! Intrebarea este de ce se aude doar in casca dreapta?

1 răspuns:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

E evident man laughing s-a stricat jackul. Am patit asa la 3 perechi de casti. Pur și simplu cand te miști cablul din jack se deteriorează. E ca si cum ai lua o sarma si o tot indoi pana cand la un moment dat cedează. Daca ai garanție, du-le in service, daca nu, la gunoi