| mauu26 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu iphone 2g jailbreak-uit, daca am cydia nu merge sa imi bag aplicatii cu iTunes?
FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca i-ai facut Jailbreak ce treaba mai ai cu iTunes? Poti folosii si iTunes pentru a descarca toate aplicatiile free din el dar verifica inainte aplicatia daca corespunde cu versiunea de IOS pe care o ai. Pe un telefon cu Jailbreak trebuie sa ai Cydia ->din care descarci si instalezi Installous ->cu Installous descarci multe aplicatii din iTunes gratis(aplicatii care costa bani, bineinteles).
Bafta!

Repet, inainte de a descarca o aplicatie verifica daca merge pe versiunea ta de IOS.

| mauu26 explică (pentru neluL):

Ok mersi!

| neluL a răspuns (pentru mauu26):

Cu placere! bye, bye wave