| Yeezus a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu telefonul meu, Samsung. "Problema", cred...
Se intampla in felul urmator, telefonul consuma foarte multa baterie noaptea si in starea de veghe. Se duce in jur de 10-20% noaptea, ceea ce in mod normal nu se intampla inainte. Culmea este ca imi consuma mai putina baterie daca il folosesc. De exemplu, daca ma joc pe el 15-20 de minute si il las o noapte nefolosit, se duce in jur de 2%; daca il las o zi intreaga nefolosit, se duce pana la 20% noaptea.
Ce sugestii aveti? Tin sa mentionez ca este telefon nou, are doar o luna(Samsung Galaxy S5). Nu mi s-a mai intamplat asta niciodata, a inceput sa faca asa de saptamana trecuta.

1 răspuns:
| PrietenashXD a răspuns:

Pai... Si mie mi s-a intamplat asta si credeam ca s-a stricat telefonul. L-am dus la reparat si dupa tipul ala mi-a zis ca telefonul nu are nimic doar ca am pus pe tel o aplicatie care tot imi consuma din telefon. Asa ca trebuie sa te uiti bine in tel si sa vezi ce aplicatii ai si reseteazal daca nu mrg si tinel noaptea la incarcat