| roscacristo a întrebat:

Salut am.si eu o problema cu telu am dat o resetare dinsi am facut chestilealea si la cont google nu imi mai merge sa trec am scris contu si parola dar nu ma lasa sa trec ce trebuie sai fac si scrie aici (acest dizpozitiva fost resetat. pentru a continua, conectati-va la un cont google care a fost sincronizat anterior pe acest dizpozitiv)nu.imi merge am cont dar nu merge sa dau mai departe

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Si fratele meu a patit aceeasi chestie, ai putea sa-ti faci un alt cont google sau sa mergi cu telefonul la firma de unde l-ai cumparat si o sa t-il repare pe loc.

| MihaiMdF a răspuns:

Fa-ti alt cont de google.