| rollo91 a întrebat:

Am si eu o problema cu un HTC TouchPro2. Telefonul a fost scapat in apa (sunt sigur ca nu mai are lichid in el), l-am uscat, am schimbat bateria ca avea probleme, iar acum, cand vreau sa pornesc telefonul, vibreaza, se aprinde ecranul si ramane blocat la mesajul de pe ecran "TOUCH PRO2". De acolo nu mai face nimic, pur si simplu ramane afisat textul respectiv pana ii scot bateria. Stie cineva ce ar putea avea si cum as putea sa il repar? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa il duci la un service gsm si poate ca trebuie sa ii schimbi procesorul.

| rollo91 explică (pentru ChrissD):

Pffff... Am inteles. Multumesc frumos de raspuns.

1 răspuns: