| Gabii_Gabriel_1998 a întrebat:

Salut,
Am si eu o problema cu un iphone 4s, are ios 9.2.1 si se stinge singur din senin cand mai am 30-40 % si dupa ce se stinge zice ca nu mai are baterie si trebuie bagat la incarcat. Tin sa mentionez ca bateria a fost schimbata acum 2 saptamani. Va multumesc frumos, orice raspuns m-ar ajuta!

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Mergi cu el la un service, daca spui ca ai schimbat bateria, nu are cum sa fie de la ea. Si eu am tot 4s cu acelasi iOS si n-am nici o problema de cand am facut actualizarea de soft. Mergi la un GSM si explica-le ce si cum si poate te rezolva.

| Gabii_Gabriel_1998 explică:

O sa m-a duc cu el la un service, cât de curând