| kenNNzorFTW a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un Samsung Galaxy S3 Mini, am descarcat aplicatia Facebook, iar cand dau la contacte apar numerele celor de pe Facebook, cum pot inlatura acea lista, si sa ramana cea cu contactele de pe cartela?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te deconectezi de la facebook, apoi te loghezi iar si o sa iti apara o lista cu Sync contacts etc.Bifezi Don't sync/sinc nu mai stiu cum se scrie laughing.Si din contacte daca nu dispar le poti sterge si nu o sa iti apara.Bafta!

1 răspuns:
| Darkangelzn a răspuns:

Fii atent dezinstalezi aplicatia si o instalezi din nou si cand vrei sa te loghezi iar o sa iti apara sync contacts si debifezi si nu o sa mai apara! funita?