| Anonim000005 a întrebat:

Salut,am și eu o problema,folosesc o cartela Telekom dar de curând nu mai îmi merg datele mobile pe ea, îmi merg numai în H și H+ după aceea se închid, am incercat mai multe metode de a rezolva dar nu a mers nimic, va rog să mă ajutați

3 răspunsuri:
| NicolaMaria02 a răspuns:

Tatal meu are o problema asemanatore. Si-a cumparat telefon nou si nu ii merg datele, desi sunand la 1515 ii spune ca are date mobile. Cred ca trebuie sa mergi la Telekon sa le spui problema. Sau poate e si din cauza telefonului.

| Anonim000005 explică (pentru NicolaMaria02):

Nu cred că este din vina telefonului, am incercat cu cartela unui prieten și datele au mers

| NicolaMaria02 a răspuns:

Atunci este problema cu cartela