| oltenasu2010 a întrebat:

Am si eu o problema la un Nokia 6303, nu merge sa vizionez clipuri pe youtube prin internetul de la frog web'n'walk. Am sunat la cosmote si mi s-a spus ca nu am flash player pentru telefon, iar pe la altcineva am auzit ca mi-ar trebui setarile de streaming. Va rog sa ma ajutati

4 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Deci mai bine mergi la cineva care se pricepe sa iti faca setarile streaming (sau flux se mai numesc) dupa ce ti-a facut aceste setari intri pe net pe youtube si o sa iti mearga garantat

| Mogos_Daniel_1989 a răspuns:

In general pentru streaming operatorii te taxeaza in plus.
Sunt aplicatii insa cu ajutorul carora te poti uita pe youtube. fara streaming.

| oltenasu2010 explică (pentru Mogos_Daniel_1989):

Pai si cum se numesc acele aplicati sau de unde pot sa le iau

| Mogos_Daniel_1989 a răspuns (pentru oltenasu2010):

Mobitubia, youtubeplayer.Din nefericire poti viziona doar video de pe youtube.
Pentru alte site-uri sau pentru a te uita la tv prin streaming iti trebuiesc setarile pentru streaming si credit, sau trafic nelimitat disponibil.