| MarianBASS a întrebat:

Am si eu o problema MAJORA, azi, mi-am root-at telefonul (LG l5 II) si am observar, ca nu mai pot intra pe youtube, magazin play, dar pe facebook, what's up merge. Cand vreau sa intru pe youtube/magazin play, imi spune ca, "TELEFONUL NU SE POATE CONECTA LA INTERNET! ", ce ar trebui sa fac? I-am dat resetare din fabrica, dar tot asa imi spune, si nu pot sa il deblochez, fiinda nu pot sa bag gmail-ul...

1 răspuns:
| tavioctaciangeorge2002herache22 a răspuns:

Sorry e naspa dar ai pute-a sa te duci la cineva experimentat si sa ti-l rootezi din nou dar de data asta bine ....si stai linistit la mine in oras pentru asa ceva iti ia maxim 20 lei (campulung)