| Estela_Patrulescu_Ioana_1991 a întrebat:

Salut..am si eu si eu o intrebare... cred ca mi.am sters aplicatia din Telefon si nu mai pot forma numerele... am intrat pe la task manager si am dat dezactivare. E un ZTE grand x in..de abia l.am primit ..si aparent nu ma rescuec. as fi recunoscatoare pentru un raspuns. Mersi

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu aveai cum sa stergi asa ceva.Este preinstalat de producator.Nu se pot sterge.Fa-i, totusi o revenire la setarile din fabrica.

2 răspunsuri:
| Estela_Patrulescu_Ioana_1991 explică:

Asta am si făcut. mersi

| darrio2007 a răspuns (pentru Estela_Patrulescu_Ioana_1991):

Cu placere.