| DoBrOOO2001 a întrebat:

Salut, am si eu un a8 2018 si l-am spart putin in colt, daca vreau sa schimb doar sticla pot sa il trimit la Bucuresti la service-ul Samsung? Si daca da, tot va fi rezistent la apa?

Răspuns Câştigător
| Arhix a răspuns:

Daca il trimiti la servuce-ul Samsung o sa fie rezistent la apa, acestia garanteaza acest lucru, chiar il testeaza dupa ce il repara.
Daca il trimiti la service-uri neautorizate de Samsung o sa ai o incertitudine, dar iti garantez ca nu o sa fie probleme la un Server autorizat Samsung.
Ai grija deoarece problema specificata de tine nu face obiectul garantiei si o sa trebuiasca sa platesti reparatia.

Pentru a vedea service-urile autorizate Samsung: https://www.samsung.com/ro/support/service-center/

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nimeni nu-ți va mai garanta asta

| Andresso a răspuns:

Credeam ca ai audi a8 sad