| zbarnel99 a întrebat:

am si eu un Acer s500 si l-am scapat pe jos. s-a spart ecranul si touch-ul. cat ma costa sa il repar? de unde pot lua piese(din Bucuresti).

8 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Imi pare rau, insa stiu ca reparatiile costa mai bine pui bani deoparte si iei altul

| Aide a răspuns:

Daca are garantie mergi la magazinul de unde l-ai cumparat. Dar nu le spune ca a fost vina ta pentru ca nu il vor reparawinking

| Betrayal a răspuns (pentru Aide):

Si se spargea singur?laughing

| zbarnel99 explică (pentru Aide):

Dar ce sa le spun. da, am garantie

| Aide a răspuns (pentru Betrayal):

Extraterestriwinking laughing

| Betrayal a răspuns (pentru Aide):

Posibil smug

| Green2OI3 a răspuns:

De unde ai lutat şi laptopul.

| cammy1234 a răspuns:

Mie mi l-a blocat un handicapat de la scoala
l-am dus din locul de unde l-am luat (Orange) si nu mi-a pus nic-o intrebare si la reparat pe gratis fiindca era in garantie