| Gabitzu246 a întrebat:

Am si eu un Allview p5 quad core si nu imi mai merge camera imi spune ca nu se poate conecta la camera, am android 4.2.1. Pareri, opinii? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Posibil sa fie de la soft. L-ai scapat cumva din mana? ( sa nu se fi slabit contactul). Daca nu, da-i resetare (factory reset).

| HuShEr a răspuns:

Dai un hard reset sau un reflash, dar te sfatuiesc sa ii dai mai repede hard decat reflas pentru ca telefonul fiind Allview are procesor mediatek si astea cu mediatek is al dracu de greu de flash-uit

Răspuns utilizator avertizat