| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu un HTC desire x, am downloadad cateva teme pentru el de pe play store (cea ce era deja instalat in el), toate bune si frumoase pana cand se instaleaza, se instaleaza totul ok, cand dau click sa o pornesc dispare si apare site-ul de pe care am descarcat-o, in meniu am cautat si nu apare, nici la personalite..de unde as putea sa o deschid?
Multumesc.

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Nu prea stiu dar ai incercat sa cauti si pe alt site teme mobile9 sau google play.