| Cena07 a întrebat:

Am si eu un Iphone 3GS si cand vreau sa descarc o aplicatie imi arata ca se descarca si pe urma cere "This application requires iOS 6.0 or later." Am inteles ca trebuie upgradat softu-l da cum fac asta?

1 răspuns:
| LukaLuka a răspuns:

Deci,intra pe calculatorul si da download la itunes, dupa care o sa iti apara acolo update! O sa iti puna niste intrebari si asa mai departe.Ca sa iti conectezi telefonul la itunes trebuie sa bagi mufa de la incarcator in calculator unde scrie usb adica in unitate! Dupa care daca nu intelegi cauti niste train videouri pe youtube! Sper ca te-am ajutat.