| anonyymu a întrebat:

Am si eu un LG GU230 si e blocat pe Vodafone! Vreau sa-l folosesc pe Orange, stie cineva cum il decodez pe pc, sau un cod pentru el? ORICEEE puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| andreeakitty a răspuns:

Buna, pai nu cred ca exista pe pc sa-l faci tu. Asa am avut si eu tot din Vodafone, numai ca eu vroiam in cosmote. Si am fost la cineva si am dat in jur de 20-30 de lei. Nu prea mai tin minte.

| raulDDd a răspuns:

Nu ai cum pe pc doar te duci la cvnv care se pricepe sa decodeze in unele cazuri cifrele st 5555 din cate stiu eu eu zic sa te duci la cineva caree se pricepe