| Sami4041 a întrebat:

Salut, am si eu un note 10 resetat care cere ultimul email care a fost pe telefon inainte de resetare, cum pot reusi sa il deblochez? Am incercat majoritatea videourilor de pe Youtube

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Si de unde ai telefonul hmm? Daca era pe mail-ul tau nu cred ca aveai problemalaughing

| Sami4041 explică (pentru Wr3nch):

Razi degeaba cu asta ma ocup deblochez telefoane doar ca pana acum nu am avut telefoane atat de performante si mi-a dat putine batai de cap dar l-am facut

| Wr3nch a răspuns (pentru Sami4041):

Ah, deblochezi telefoane pentru cei care nu is capabili sa vada un clip pe YouTube. Atunci ignora rasul, merita sa le iei banii.

| gelu1970 a răspuns:

Probabil ai un telefon furat.

| Sami4041 explică (pentru gelu1970):

Probabil te inseli pentru cu asta ma ocup deblochez telefoane doar ca pana acum nu am avut telefoane atat de performante si mi-a dat putine batai de cap dar l-am facut

| gelu1970 a răspuns (pentru Sami4041):

Faptul că te ocupi cu așa ceva nu înseamnă că telefonul nu e furat.
Cine are un Note 10 nu prea uită contul Google.
Oricum, e bine dacă ai reușit să îl deblochezi.

| Sami4041 explică (pentru gelu1970):

Mersi

| cfrtobias a răspuns:

Nu poti intra in setari si la conturi si backup? si poate iti apare e-mail inca

| SebiAdrian69 a răspuns:

Baga ultimul mail la care a fost conectat telefonul daca nu il mai ai incearca la cineva experimentat dar sunt sanse sa reuseasca sanse sa nu si tot iti cere bani, daca ai uitat parola la mail incearca sa dai la am uitat parola sau cv gen si schimba parola