| WiRus a întrebat:

Salut, am si eu un Samsung Galaxy S3 Neo si ma intereseaza daca exista in setarile acestuia, ceea ce nu cred, vreo optiune in care sa modific apelul. Adica, cand primesc un apel se aude prima data incet si dupa incepe sa se auda tare. As dori daca exista o setare in care cand primesc un apel sa se auda permanent tare nu incet si dupa tare.

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Dai la setarile sunetului sa fie pe normal nu pe personalizat pentru ca asa este la mine si imi merge tare din prima.

| WiRus explică:

Poti sa mi zici pasii te rog?