| Byscu a întrebat:

Am si eu un Samsung GT-5330 si nu stiu de ce dar nu merge cablul de date, il bag in pc apoi in tel, pe telefon imi arata ca se incarca si ca conexiunea cu pc este facuta, dar in pc nu imi apare nimic, iar daca bag alt telefon imi merge, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Descarca Samsung Kies in pc.Si apoi conecteaza-te cu telefonul.La Kies.

3 răspunsuri:
| DianaDidi95 a răspuns:

thinking Cred ca trebuie sa incerci sa schimbi setarile de conexiune cu PC-ul alee telefonului, dar si ale calculatorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca asa mergi la start, control panel, printers and other driver, in stanga sus apesi pe add hardware si inainte sa dai next conectezi telefonul, si dai next vezi daca iti apare telefonul.

| Byscu explică (pentru DianaDidi95):

Ma cu alte telefoane merge.