| mihnea77 a întrebat:

Salut,
Am si eu un Samsung s3650 pe Vodafone si am urmatoarea problema: cand incerc sa trimit un mesaj ce contine un numar de aproximativ 20 de cuvinte...se trimite normal, daca depasesc numarul de cuvinte telefonul imi solicita sa trimit 2 sms-uri... daca sms-ul contine aprox 40 de cuv..imi solicita sa trimit 3 sms-uri. Care este problema? e din telefon sau din retea?

3 răspunsuri:
| alexanonimu a răspuns:

Pai este o limita a textuului nu o poti mari atat suporta telefonul e normal sa ti se intample astawinking

| mihnea77 explică (pentru alexanonimu):

Am uitat sa specific ca acest lucru se intampla de 1 luna si am telefonul de 1 an?

| oxocle a răspuns:

In setari parca este o limita, incearca sa umblii pe acolo si vezi ce zice.