| Iulian_Palade_1996 a întrebat:

Am si eu un Samsung Star 2 de 1 an si ceva... am luat teme, jocuri, e plin telefonul de prostii... dar merge upgradata versiunea de bada?
Intr-un final vreau niste aplicatii tari, sau firmware bun... + model de instalare!
Care ma ajuta... Funda big grin

5 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Din pacate nu poate sa fie upgradata

| a1473 a răspuns:

Bada?

| Iulian_Palade_1996 explică (pentru a1473):

Da sistem bada big grin
1.1 parca... e de rahat... si caut poate merge upgradat >.

| Iulian_Palade_1996 explică (pentru a1473):

Da......asa se numeste sistemul de operare

| a1473 a răspuns:

Bagai cyanogen happy nu cred ca merge dar mi se pare k i trebuie sistem android dar incearca si o sa ai 4.2.3 parca nu mai tin minte. Eu am un Samsung galaxy gio de 2.3.6 versiunea android si ii bag cyanogen ca sa imi mearga unele aplicati apropo e super tare cyanogenu big grin