| teddi a întrebat:

Salut, am si eu un Sony Ericsson xperia x10 pe care cand il conectez la calculator nu este vazut sub nici-o forma si nici nu imi apare sa selectez modul de date din telefon, doar se incarca.
Totusi am copiat cateva jocuri.apk pe alt card si l-am bagat in telefon, dar in folderul respectiv imi apare "Niciun fisier acceptat", desi am bifat "Acceptati surse necunoscute". Nu am nici-o idee care este problema. Va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| m3looo a răspuns:

Salut teddi, am si eu un Sony Ericsson xperia10 si daca te referi k nu-ti apare nimic in calculator cand conectezi USB-UL pot sa te ajut: si mie mi s-a intamplat scoate-l si stai cateva secunde si conecteazal iar o sa vezi ca va merge 2) cu jocurile cum ai zis cred ca nu ai memorie destula (nu stiu sigur) Fundita? Bafta!winking