| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu un telefon Allview h 2 qubo si de la un timp intru pe internet si dupa cateva minute iese afara in meniul pricipal si la jocuri tot asa patesc cei de la servis mi-au zis ca trebuie bagat softul dar ma gandesc sa nu fie alta problema si mai miau zi k daca il resoftez pierd reteaua explicati-mi si mie aceasta problema cu reteaua si cum pot sa i bag softu acasa dau funda va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Inainte de toate, pentru a putea schimba versiunea Android instalată în telefon, telefonul trebuie să fie rootat. Uite http://cristianls.ro/......artphone/, mai bine ai merge la un Service nu costa mult 50 de lei dar macar stii ca merge perfect. Succes!