| Ionutnution222 a întrebat:

Salut, am si eu un telefon j5 2017, si are o problema, cand ajunge 70-65% baterie in descărcare se stinge telefonul, cred ca este de la baterie, daca este asa cat ar costa bateria si montatul.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa te duci la un GSM sa intrebi, zic si eu? Oricum difera in functie de oras de multe ori si de service. In service-urile mai mari din orasele mai mari o sa-ti ia mai multi bani pe manopera. Eu de exemplu m-am dus cu aceeasi problema la un service dintr-un oras mare, imi cerea 950, si intr-un oras mic unde-mi cerea 700 deci vezi si tu ca nu vorbesc degeaba cand zic sa te duci tu sa intrebi cat iti ia.

| Ionutnution222 explică (pentru Adry05):

Multumesc, chiar o sa ma duc. Venind virba, 950 de lei sau 95 de lei?

| Adry05 a răspuns (pentru Ionutnution222):

950 logic de unde 95