| florinnichita a întrebat:

Salut am si eu un telefon LG kf510 cu ecranu spart si cu microfonul stricat in rest totul merge perfect la el si as vrea sa scap de el cam pe la ce bani sa il dau?

Răspuns Câştigător
| DizzzAdizz a răspuns:

Incearca la reparatii telefoane din zona orasului tau si o sa til cumpere pentru piese si iti ofera un pret frumusel.

2 răspunsuri:
| mary_1175 a răspuns:

Du-te la un service...ei sigur o sa til cumpere happy

| AdevarSpun a răspuns:

Pai sa vedem depinde de persoana care vrea sa il cumpere (daca este tanar probabil ar vrea jocuri multe din alea in care vorbesti la telefon si el iti raspunde deci. Sau poate este un om mai serios mai in varsta care vrea un telefon sa arate mai bine dar probabil sa nu vrea toate aplicatiile deci.) Depinde si ce vrei tu! Ecranu se poate inlocui si microfonu cred ca si el se poate dar nu prea. Eu zic sa te gandesti bine la pret documenteazate pe multe site-uri de preturi cu telefoane in vanzare etc.