| Bobytza97 a întrebat:

Salut am si eu un telefon Nokia C3 si am dat revenire la setarile din fabrica si acum imi tot cere o parola la cardul de memorie( microSD 2 GB). daca puteti sa ma ajutati fara sa il duc la service ar fi super... P.S. nu pot sa ii dau reformat si am incercat si cu Adaptor-ul sa il dau unlock. FUNDA

5 răspunsuri:
| cypri99 a răspuns:

Buna! Si eu am un c3 si stiu rezolvarea problemei tale! Deschide meniul, aplicati, galerie si vezi sigla cardului de memorie. Dai optiuni, optiuni cartela de memorie si cauti stergere parola! Succes!

| Bobytza97 explică (pentru cypri99):

Nu mai conteaza am rezolvat si daca vroiam sa sterg parola imi cerea parola ca sa o dezactivez. Multumesc oricum

| gatita_3637 a răspuns (pentru Bobytza97):

Buna! imi poti spune si mie cum ai rezolvat?, am aceiasi problemabig grin

| Bobytza97 explică (pentru gatita_3637):

Buna. Am incercat codul PIN si a mers cu el. cam ciudat totusi :-s dar merita sa incerci big grin

| gatita_3637 a răspuns (pentru Bobytza97):

La mine nu merge, mersi oricum happy