| Alex_Alejandro_1991 a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung galaxy grand neo plus si e dual sim. Am pe SIM1 Vodafone si pe SIM 2 Telekom. Problema este cand ma suna cineva nu imi arata daca ma suna pe sim1 sau sim 2... Ma puteti ajuta sa rezolv problema? Vreau sa vad pe ce sim ma suna. Fundita :3

1 răspuns:
| Liviu279 a răspuns:

Salut!
Ar trebui sa iti arate sub nume/numar o cartela micuta pe care este scris 1 sau 2 depinde ce sim dar la unele telefoane nu iti arata si nu cred ca poti face ceva sa iti arate.