| BogdanIonM a întrebat:

Salut, am si eu un telefon "Vodafon 700" camera de pe spate este in stare buna iar ce-a de pe fata sus de tot se vede neclara sterfelita este fullhd ce problema are? Cand spun neclara ma refer ca frunzele se vad sterfelite gen cum pui blur am dat si resetare din fabrica. Http://imgur.com/a/xaKwr uitati-va sus si este doar in partea de sus daca intorc telefonul se muta si blurul acela

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie dus in servis sa il vada ei sigur are camera ceva, o sa constate ei cauza defectului si te vor anunta si cit te costă reparatia.