| Mihai_Mihai_2000 a întrebat:

Salut, am skype pe telefon si cand dau sa ma loghez imi spune " you cannot be signed in at this time. Please check your mobile network settings and try again." Am conexiune la internet. Daca dau sa imi fac cont nou imi da aceeasi eroare si ma trimite la setarile de retea. Ii dau funda cui ma ajuta cu aceasta problema.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza cea mai noua versiune de Skype pe telefonul tau si apoi merge! Banuiesc ca folosesti un telefon cu Windows, deci actualizeaza aplicatia.