| Xenoverse1 a întrebat:

Am smartphone Samsung Galaxy A5 2017 si azi vreau sa ii dau o resetare, dar intrebarea este dupa ce resetez smarthpone-ul trebuie sa formatez si bateria?

Răspuns Câştigător
| Andy122112 a răspuns:

Baterile lio-n nu se mai formateaza nici cand deaba ce l-ai cumparat supa ce l-ai cumparat il incarci suta la suta si asta a fost tot

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai cum sa formatezi bateria? dupa aplicatii care repara bateria poate de pe magazin play?(care poate nici nu merg sau nu repara prea)

| anonim_4396 a răspuns (pentru cfrtobias):

Ce retardat esti sa-mi bag piciorul. Acuma iti dau block. Si asa ca esti batut in cap imi dai mie nefolositor. Copil de 9 ani.

| cfrtobias a răspuns (pentru cfrtobias):

BlackFire2E455845 si tu mi-ai dat nefolositor cand am dat sa ii explic asa ca si tu ai meritatwinking tu esti copil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateriile nu mai trebuie formatate. Acest lucru era util pentru telefoanele vechi, cele noi nu mai necesita asa ceva.

| AdrianHohoa a răspuns:

Nu Trebuie... Fundă?