| LaVerd3 a întrebat:

Salut,am sun Samsung galaxy s2 plus, mi l-am scăpat pe jos şi acum este ecranul negru, am încercat să umblu pe el,se aude ca şi cum ar funcţiona,dar nu se vede nimic,doar nişte dungi, e posibil să fie display-ul spart? cam cât m-ar costa dacă-l duc la un GSM?

1 răspuns:
| florineltare1000 a răspuns:

Un ecran e destul de scump... e intre 150-250 lei sau mai scump. Sigur este de la ecran, dar daca cumperi si nu merge incearca sa iti duci telefonul la reparat.