| Xenoverse a întrebat:

Am telefon Samsung Galaxy A5 2017 nici macar un an nu a trecut de cand am cumparat acest telefon si deja au aparut problemele cu bateria, bateria telefonului se descarca repede doar cand am wi fi-ul pornit si cand e oprit se descarca normal. Si vreau sa stiu daca ii dau o resetare oare bateria telefonului isi revine? Astept raspunsuri.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In cât timp se descarcă?

| Xenoverse explică (pentru sierra1):

In 2 ore 4%.

| sierra1 a răspuns (pentru Xenoverse):

Aia insemnă (păstrînd proporția) vreo două zile! E bine, chiar foarte

| cfrtobias a răspuns (pentru Xenoverse):

Eu am Samsung s5 mini si de folosesc date si muzica in vreo 10 min e - 4% sau in timp m-ai mare

| Xenoverse explică (pentru sierra1):

Eu ma refeream cand ii pe stand by.

| sierra1 a răspuns (pentru Xenoverse):

E bine, chiar foarte