| MTL a întrebat:

Am telefonul Samsung Galaxy S Advance si nu prea prinde semnal. Din 4 liniute are doar 1, 2 sau 3.
Modul de retea este: GSM/WCDMA ( Mod automat)
Funda!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dilavia a răspuns:

Am si eu Samsung gts-5230 ( la fleur) si tot asa este astea Samsung nu au mult semnal eu stau la tara dar ma duc aproape in fiecare zi in oras la Ploiesti (depinde de cat pimp am) si acolo telefonul meu are semnal maximi si merge foarte bine! dar in rest nu! nu stiu de ce asa este telefonul acum daca asa sunt din fabrica nu ai ce sa faci!