| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am tot citit zilele astea pe net si sunt totusi confuz.
Vreau sa imi iau un Nokia n97 dar am vazut ca are multe buguri. Telefonul nu vreau sa il folosesc intens. Cel mai mult ma intereseaza la el wifi camera ecranul mare si tastatura. ce ziceti totusi sa imi cumpar unu sau nu? si am mai gasit unul doar ca este mini. care ar fi mai bun?
mini`ul costa 230 + livrarea
si cel normal 200 + livrarea.
acum mai am o intrebare. cam cat m-ar costa sa trimit un pachet din Bucuresti pana in constanta? pachetul cu greutate de 300 g

1 răspuns:
| Sadicalex a răspuns:

Ial pe cel normal, ca mini e o versiune noua dar are cam acelasi sistem de operare ceea ce rezulta ca are si acelasi bug-uri.