| Johnny3439 a întrebat:

Salut, Am un Alcatel one touch 991, si nu stiu ce sa-i fac, deci are momente cand nu mai merge touchscreen`ul si il lovesc in partea de jos a telefonului si isi revine happy, si ma enerveaza ca pierde si semnalul, a mai patit cineva asa? Merita sa-l repar, sau sa-mi iau altul?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Telefonul are un defect intern şi trebuie dus la un Service pentru diagnosticare!
Îţi va spune un preţ orientativ şi vezi dacă "merită" să-l repari...

Toate cele bune.