| Mihail_Patrick_1979 a întrebat:

Salut, am un Alcatel smart move, l-am cumparat la mina a doua, merge perfect din toate punctele de vedere, insa cand introduc o cartela telefonul imi spune ca, fanta este blocata permanent, spune-mi te rog ce pot face, am incercat doar cu o cartela Orange, mersi mult si tot respectul

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fi o cartelă băgata deja in telefon, trebuie sa il duci la un servis telefoane reparatii sa il desfacă cu scule speciale, si sa vada cauza.