| Tache_Ciprian_1998 a întrebat:

Am un Allview A5 quad si nu am semnal deloc. Cartela este perfect functionabila(merge in alt telefon) chiar imi apar contactele din ea pe telefonul meu dar nu pot primi sau efectua apeluri sau mesaje. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Este posibil sa ti se fi magnetizat sau stricat telefonul. Mai bine te-ai duce sa il repari. Du-l la cineva care se pricepe, sau du-l la reparat acolo de unde l-ai cumparat. Este posibil sa fie altceva, dar cel mai bine este sa il duci sa il vada cineva si eventual sa isi dea seama ce are si sa ti-l repare.