| clauditzu a întrebat:

Salut, am un Allview P6 QUAD si de la o vreme am o problema, sunt momente cand in galeria foto nu imi vede decat 3 poze din vreo 10 albume car le am. Ca sa pot vedea toate pozele trebuie sa inchid telefonul si sa il redeschid si e cam stresant sa faci asta de cateva ori pe zi, stiti ce se intampla sau cum se poate rezolva? FUNDA!

1 răspuns:
| rarepearls a răspuns:

S.ar putea sa fi luat virusi si de asta am si eu acelasi telefon si eu am avut problema cu asta uite aci un cod de resetare Se tin apasate simultan tastele „Volum +" si „Power" pana la aparitia pe ecran a logo-ului Allview. In secventa de recovery aparuta navigati utilizand tasta „Volum -" pana la optiunea „apply update from sdcard" si se confirma cu tasta „Power".