Întrebare recomandată | nelutu1 a întrebat:

Salut am un BlackBerry curve 9360 si nu stiu de ce nu mi se sting tastele de langa ecran cel de apelare, meniu, inapoi si tasta de oprire telefon tasta de navigare din mijloc se stinge la fel si celelalte taste se sting numai cele mentionate stau aprinse. Asta se intampla numai daca nu apas butonul de blocare tastatura si il las sa se stinga singur dupa 10 secunde, dar daca apas butonul de sus de blocare tastatura se sting toate tastele. Pana acum n-a mai facut asa. Astazi m-a sunat cineva si nu am raspuns si dupa ce s-a incheiat apelul a ramas asa. Va rog daca stiti sa imi spuneti cum sa fac sa se stinga si celelate taste.

1 răspuns:
| HyenaV2 a răspuns:

Dai un restart la telefon si cauti in setari, indicat este sa opresti toate tastele