| Andree5 a întrebat:

Salut. Am un buget de 1400 lei vreau să îmi i-au un iPhone de pe filip.ro care să aleg iPhone xr sau xs? care e mai bun la camere etc?

Răspuns Câştigător
| GhitaAndrei a răspuns:

Xs,deoarece are o camera în plus, dar și pentru ca are ecran oled, xr ul având ips

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui flip.ro

| anonimg a răspuns:

Ce mai faci cu telefoane din 2018? Și mai au și acumulatoare cu o capacitate mai mică de 3000mAh!
Poate doar să le ți conectate în mod continuu la curent.
Nici pe degeaba nu ar trebui să primești așa ceva, chiar și dacă este iPhone.

| sammie a răspuns:

XS

| UserRo10 a răspuns:

Telefoanele sunt demodate si au 5 ani. Nu ai ce sa mai faci. Arunci banii degeaba