| SebastianMarin a întrebat:

Am un buget de 700-750 lei si vreau sa îmi iau un telefon de la Samsung neapărat mă puteți sfaturi?
Dau funda la cel mai bun răspuns!

6 răspunsuri:
| Axelrunda a răspuns:

Samsung J5 Duos, are dual sim, ceea ce eu iubesc la orice telefon.
Procesorul are 64 bit si camera din spate are 13 mp, ceea ce mi se pare foarte bun daca stii sa faci poze happy Si dap, poti sa iti iei si microSD pana la 128 gb happy have fun

| Mihai1810 a răspuns:

De ce neaparat Samsung? La acesti bani gasesti alte telefoane mai performante ca Samsung.

| Adnosius a răspuns:

Samsung Galaxy J5, daca vrei neaparat un telefon de la Samsung.La acel pret, personal, iti recomand un Huawei P8 Lite, care merge foarte bine si are mai multe avantaje ca J5-ul (16GB memorie interna in comparatie cu 8GB la J5, 2GB RAM in comparatie cu 1, 5 RAM la J5.).Daca tii neaparat sa iei un telefon de la Samsung, iti recomand sa mai strangi 150 lei si cumparati un Samsung Galaxy J5 (2016).

| Nastasă_Lucian_1993 a răspuns:

Iti poti lua de 750lei un Samsung Galaxy J5! Ti-l recomand este foarte performant!

| EdyBoboc a răspuns (pentru Mihai1810):

Cum ar fi? [din simpla curiozitate; sunt 'fan' Samsung dar asta nu înseamnă că celelalte păreri nu contează]

| Mihai1810 a răspuns (pentru EdyBoboc):

As lua asta http://www.emag.ro/......DMFZ93BBM/ sau http://www.emag.ro/......NWLMYBBM/. Din cate am observat eu (nu stiu daca e adevarat) samsungurile sub 1500 lei au probleme cu fluiditatea dupa aproximativ 1 an.