| Anghel_Silviu_Costel_1986 a întrebat:

Salut. Am un cont Samsung pe telefonul meu înregistrat cu un număr de telefon mai vechi pe care nu îl mai am. Acum nu ma mai pot loga fiindca imi cere codul de confirmare care este trimis prin mesaj pe numărul vechi. Am incercat sa schimb numărul si imi cerea numărul de serie al telefonului si IMEI-ul cartelei pe care o am acum dar nu ma lasa sa apăs pe butonul de confirmare. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nașpa de voi ăștia de vă faceți conturi cu nr de telefon.
Ai bagat seria și IMEI-ul corect?

| Anghel_Silviu_Costel_1986 explică (pentru Catrice):

Da. Păi m-am dus in setările din telefon si am dat coppy la IMEI