| Cataaaaaaliiiiinnnn a întrebat:

Am un Galaxy A8. Intrebarea este: Merită să trec la un iPhone XR?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu ti-as da un sfat, stai ai rabdare si asteapta ca se lanseaza s11 de la Samsung si cumpara atunci un nou telefon, luna asta nu merita sa bagi bani in tehnologie https://www.yoda.ro/......msung.html

Dacă ar fi să ne ghidăm după strategia de comunicare din ultima perioadă, S11 va fi anunțat anul viitor, pe 19 februarie, și lansat pe 6 martie. Din moment ce nu ne așteptăm la o revoluție în materie de aspect, prețurile se vor situa, se pare, între 794 și 999 de dolari, în funcție de model și de compatibilitatea 5G.

| andiceasu95 a răspuns:

Da

| whatisthis19 a răspuns:

Dacă vrei tu

| emipenet a răspuns:

Depinde de preferintele tale, iti place Android sau ios?
Dar daca nu ne luam dupa sistemele de operare, desigur, merita cu varf si indesat sa treci
Motivele sunt clare
Camera mai buna, procesor mai bun, este mai fluid
Si cel mai important, la iphone-uri, mereu va merge ca si in prima zi! Asa ca zic Da daca nu ai in vedere sistemul de operare
Funda? big grin